fbpx

Diş İmplantları İçin Neden Türkiye’yi Tercih Etmelisiniz?

Türkiye’de diş implantı yaptırmayı mı düşünüyorsunuz? Peki ya laminalar, taçlar, diş beyazlatma veya özel diş tedavileri? Birçok Türk diş hekimi, İngiltere’ye kıyasla çok daha düşük fiyatlarla mükemmel diş bakımı sunarak Türkiye’yi popüler bir diş tatili destinasyonu haline getiriyor. Ancak, Türkiye’de diş implantları ve laminalar gibi tedaviler hakkında sorularınız olabilir.

Fiyat
Türkiye’ye diş tedavisi için seyahat etmenin başlıca nedeni fiyat. Hastalar, İngiltere’deki diş tedavi maliyetlerinden %70’e kadar tasarruf edebilirler. Tedavi ne kadar kapsamlı ve pahalı olursa, elbette o kadar fazla tasarruf edersiniz – işte bu nedenle Türkiye’de diş implantları (tümüyle doldurulmuş 4 implant dahil) ve laminalar özellikle popülerdir.

Hastalar, diğer kozmetik tedaviler için de Türk diş kliniklerini ziyaret ederek para tasarrufu yapabilirler. Diş beyazlatma ve hatta taç, köprü ve protez gibi tedaviler için Türk diş klinikleri oldukça avantajlı olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, eğer dişleriniz kötü durumdaysa ve memleketinizde ihtiyaç duyduğunuz tedavi maddi açıdan karşılanamaz görünüyorsa, Türkiye’de bir diş tatili size yardımcı olabilir.

Uçuşlar, Konum
Türkiye’ye olan uçuşlar yaklaşık 4 saat sürer. Londra’dan İstanbul’a doğrudan uçuşlar yaklaşık dört saat sürer. Belki Polonya, Macaristan ve İspanya gibi diğer iyi bilinen diş turizmi destinasyonları İngiltere’ye daha yakın olmayabilir, ancak Türkiye hala Avrupa’nın her yerinden diş hastaları için uygun bir seçenektir.

Türkiye, tarih, kültür, alışveriş ve sahil gibi birçok olanak sunar, bu yüzden birçok diş hastası ziyaretlerini bir diş tatiline genişletmeyi tercih eder ve ülkenin tadını çıkarır. Türkiye’deki en iyi diş kliniklerinin birçoğu İstanbul’da bulunur ve bu şehir zaten popüler bir turistik destinasyondur. Akdeniz ikliminin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler için Antalya gibi güney sahil şehri ve diğer kıyı tatil beldelerinde de diş klinikleri bulunmaktadır.

Sizi Arayalım ?

Diğer Rehber İçeriklerimiz

Bilgi Alın

Sağ Form | Turkce